zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
W dniach 16,17,18.10 na terenie DPD Arena Legionowo odbędzie się Festiwal Foodtrucków.

Festiwal Foodtrucków - wydarzenie odwołane

Data dodania: 09 października 2020

Organizatorzy odwołali wydarzenie.

Cofnij

Mobilne kuchnie z całego kraju serwować będą dania ze wszystkich stron świata. Wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pyszne jedzenie, dmuchańce i tor przeszkód dla dzieci, pokaz Fireshow w sobotę oraz szczudlarze. Strefa chilloutu pod girlandami oraz odrębne miejsce w którym będzie można usiąść pod dachem i w spokoju zjeść. O oprawę muzyczną zadba profesjonalny DJ.

Będą klasyczne już Burgery czy hiszpańskie Churros, bez których żadne wydarzenie się nie obejdzie, prawdziwa włoska Pizza, Donuty, meksykańskie Burrito oraz Quesadillas, Ramen, dania z wooka, niestandardowa kuchnia kaszubsko- niemiecka, Pierożki na parze, Bao, Gofry bąbelkowe, kanapki Pastrami z mostka wołowego, kanapki z chrupiącym kurczakiem i pyszna Kawa.

Piwosze będą mogli skosztować rzemieślniczego piwa, a panie grzanego wina. Organizator dołoży wszelkich starań aby wszyscy uczestnicy byli bezpieczni podczas wydarzenia. Na bieżąco dezynfekowane stoły, stacje do dezynfekcji rąk, wytyczne dotyczące zachowania się podczas wizyty na wydarzeniu umieszczone w widocznych miejscach oraz oznakowanie dotyczące odstępów między gośćmi w kolejce do aut, to tylko część z zasad wzajemnego zachowania ostrożności o które będziemy dbali.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w piątek (16.10) w godzinach 15-20, w sobotę (17.10) w godzinach 12-21 (po zmroku pokaz Fireshow), oraz w niedzielę 18.10) w godzinach 12-20. Zachęcamy do odwiedzenia funpage'a Festiwal Foodtrucków na facebooku i wzięcia udziału w zabawach, w których nagrodami są Vouchery na darmowe jedzenie w Foodtruckach.

źródło: I Festiwal Foodtrucków