zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Festiwal kwiatów i zieleni

Festiwal Kwiatów i Zieleni
12 kwietnia 2019
Plac przed Ratuszem
15:00

Zapraszamy mieszkańców Legionowa po sadzonki drzew i kwiatów. Już 12 kwietnia na dziedzińcu przed wejściem głównym do ratusza odbędzie się wyjątkowy festiwal, który od dawna wpisuje się już w tradycję legionowskich spotkań – Festiwal Kwiatów i Zieleni.

Każdy z mieszkańców, który tego dnia zdecyduje się odwiedzić ratusz będzie mógł otrzymać sadzonki drzew takich jak na przykład wierzba, klon czy głóg. Dzięki nim Legionowo stanie się bardziej zielone. Natomiast miłośnicy kwiatów otrzymają rozsady bratków i aksamitek, które będą mogli posadzić w ogródku lub w donicach na balkonie.

Mieszkańcy, którym bliska jest dbałość o środowisku oraz interesują się projektami ekologicznymi będą mogli porozmawiać z pracownikami Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Legionowo. Będą rozdawane materiały informacyjne na temat dotacji do wymiany starych pieców, a pracownicy poradzą w jaki sposób można uzyskać dotacje.