zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Gaszyn Challenge legionowskiej Straży Miejskiej

Data dodania: 25 czerwca 2020
Strażnicy Miejscy w Legionowie biorący udział w Gaszyn challange

Idea jest prosta: wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów, nagrać film, wpłacić pieniądze na rzecz chorego dziecka, nominować innych.

Cofnij

Cel jest szczytny, więc jako Straż Miejska w Legionowie chcieliśmy przyłączyć się do tej akcjj i pomóc Zosi, która ma 10 miesięcy i problemy z chodzeniem. – Adam Nadworski, komendant Straży Miejskiej w Legionowie

Straż Miejska w Legionowie dziękuje za nominację do #gaszynchallenge od Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i nominuje do dalszej pomocy Ośrodek Pomocy Społecznej  w Legionowie i Ochotnicza Straż Pożarna w Legionowie.

Filmik z “gaszynchallenge“ znajduje się na na facebookowym profilu: Legionowo na Sygnale