zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Godzina Kodowania

Data dodania: 04 grudnia 2018
Dzieci podczas Godziny Kodowania

Godzina Kodowania jest największą inicjatywą edukacyjną w historii, która adresowana jest do uczniów, nauczycieli i innych osób z całego świata. W ramach programu Uczymy Dzieci Programować przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 im.Marii Kownackiej w dniach 3-9 grudnia 2018 uczestniczą w tym wydarzeniu.

Cofnij

Dzięki kodowaniu u dzieci rozwija się u logiczne, algorytmiczne myślenie. Jest to jedna z najlepszych inwestycji w przyszłość dziecka.

/PM Nr 1/

Dzieci podczas Godziny Kodowania