zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Gonimy czołową 5! Głosowanie trwa

Data dodania: 21 maja 2019

Legionowo goni czołówkę w konkursie akcji "Podwórko Talentów NIVEA". W chwili obecnej, 21.05 br., nasze miasto znajduje się już na 9. pozycji z 3314 głosami!

Cofnij

Pierwszych pięć lokalizacji ma zagwarantowane Podwórko Talentów NIVEA. Legionowo na obecnej - 9. pozycji - potrzebuje kolejnych 3908 głosów, by wskoczyć do tego grona. Tyle właśnie brakuje nam do 5. miejsca, na którym jest teraz Kraśnik.

Pierwsza 10. w konkursie - 21.05.2019 r. (miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców)

  1. Ząbki - 16216 głosów
  2. Kobyłka - 15309 głosów
  3. Rumia - 12854 głosów
  4. Żagań - 7378 głosów
  5. Kraśnik - 7222 głosów
  6. Pruszcz Gdański - 7198 głosów
  7. Kościerzyna - 4819 głosów
  8. Świętochłowice - 3762 głosów
  9. Legionowo - 3314 głosów
  10. Puławy - 2929 głosów

Dziękujemy wszystkim głosującym i promującym akcję za dotychczasowe zaangażowanie! Jednocześnie prosimy o jeszcze więcej, aby w naszym mieście na Piaskach - Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej - mogło powstać to wyjątkowe podwórko.

Głosować na Legionowo można codziennie na stronie - Głosuj na Legionowo lub poprzez aplikację na smartfony. Szczegóły na stronie podworko.nivea.pl.

Głosuj, udostępniaj i zachęcaj! Wspólnie jesteśmy silniejsi!

O akcji
NIVEA już po raz 5. buduje wyjątkowe Podwórka w całej Polsce. Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. W ten sposób NIVEA jest blisko polskich rodzin nie tylko dzięki swoim produktom, ale także dzięki pielęgnowaniu talentów dzieci.
To właśnie dla nich w tym roku wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA!

Głosowanie trwa do 20 czerwca br.