zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Gorące Dni Legionowa

Data dodania: 17 czerwca 2019

Pogoda jak nigdy dopisała podczas tegorocznych, 40. Dni Legionowa. Lejący się z nieba żar odstraszył początkowo uczestników, którzy jednak tłumnie zjawili się pod sceną podczas koncertu gwiazdy wieczoru Agnieszki Chylińskiej. Także drugiego dnia publiczność nie zawiodła i zapełniła halę DPD Arena Legionowo podczas występu kabaretów Bartosza Gajdy i Paranienormalni.

Cofnij

40. Dni Legionowa były już kolejną w tym roku imprezą plenerową zorganizowaną w Legionowie.

Pierwszego dnia na scenie pojawili się raper Małpa, Ryszard Rynkowski i Agnieszka Chylińska. Nie zabrakło występów lokalnych artystów, na scenie zaprezentowali się uczniowie szkół muzycznych E. P. Gubała i Yamaha, zespoły ERIN, Belcanto i Na Luzie oraz legionowskie Młode Talenty. Nie zabrakło występu Gośki Andrzejewskiej oraz dziewczynek z Elite Cheerleaders Academy Legionowo

Wydarzenie rozpoczęło rozstrzygnięcie X edycji konkursu wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach.

Jak zwykle nie zawiedli partnerzy – instytucje miejskie, powiatowe, organizacje pozarządowe, społeczne i polityczne. Swoje stoiska miały także Policja i Centrum Szkolenia Policji. Na odwiedzających czekały gadżety, ulotki, gry i zabawy oraz poczęstunek. Na stoisku Urzędu Miasta Legionowo i posła Jana Grabca czekała zimna lemoniada, przy namiocie Prawa i Sprawiedliwości można się było posilić pierogami, Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe i Nasze Miasto Nasze Sprawy częstowały ciastami.

W tym czasie na Stadionie Miejskim rozegrano mecz charytatywny na rzecz chorej żony jednego z piłkarzy KS Legionovia Legionowo.

Na najmłodszych czekały gry, zabawy i dmuchańce.

O 17.00 na scenę wyszedł raper Małpa, tuż po nim legenda polskiej muzyki Ryszard Rynkowski, o 20.30 gwiazda wieczoru – Agnieszka Chylińska.

W niedzielę w DPD Arena Legionowo publiczność bawiła się przy skeczach Bartosza Gajdy oraz Kabaretu Paranienormalni.

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na FB/LegionowoPorusza.