zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Zdjęcie promujące środowy mecz siatkarski Pucharu CEV w Legionowie. Na zdjęciu dwie siatkarki.

Historyczny występ DPD Legionovii Legionowo

Data dodania: 17 listopada 2020

Już jutro, czyli w środę 18 listopada o godz. 20:00, po raz pierwszy w historii siatkarskiego klubu z Legionowa wystąpi on w ramach europejskich rozgrywek. DPD Legionovia Legionowo podejmie w DPD Arenie Legionowo w ramach 1/16 finału Pucharu CEV francuski klub Béziers Angels. Transmisję na żywo ze spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport News.

Cofnij

Przed naszym zespołem wyjątkowe zadanie pokonania klubu, który w 2018 r. został mistrzem Francji.

Przypomnijmy, że siatkarki DPD Legionovii w związku z pozytywnymi wynikami testu na COVID-19 u członków zespołu pauzowały niemal trzy tygodnie. Swój pierwszy mecz rozegrały dopiero w minioną sobotę (14.11) z ŁKS-em Commerceconem Łódź.

Chcemy walczyć o zwycięstwo. Jest u nas kilka siatkarek, które grały wcześniej w zagranicznych klubach i reprezentacji na wysokim poziomie. Myślę, że niewiele się teraz pod tym kątem zmienia. Zwłaszcza że te mecze Pucharu CEV odbywają się bez udziału publiczności i nie mają takiej wyrazistości, trochę brakuje tej dodatkowej adrenaliny. Sądzę więc, że trema nie będzie problemem dla naszych zawodniczek. To ma być promocja miasta i naszych partnerów oraz nagroda dla dziewczyn za poprzedni sezon. Od nich tylko zależy, ile z tej nagrody wyciągną. Albo to się skończy na tej pierwszej rundzie, albo będziemy się bawić dalej. To wszystko zależy tylko od tego, jak dużo będą chciały skorzystać z tej możliwości, jaką dostały - mówi Prezes DPD Legionovii Legionowo Konrad Ciejka w rozmowie z Agnieszką Niedziałek z portalu sport.interia.pl.

Siatkarkom życzymy historycznego zwycięstwa natomiast mieszkańców oraz sympatyków klubu zachęcamy do wspólnego dopingowania już jutro (18.11).