zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

I edycja konkursu dla odwiedzających muzea „Najciekawsza wystawa 2019”

Data dodania: 28 listopada 2019
Baner do  I edycja konkursu dla odwiedzających muzea „Najciekawsza wystawa 2019
Bywasz w muzeach częściej niż od święta? Masz swoje ulubione wystawy albo takie, które szczególnie zapadły Ci w pamięć? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie! Wystarczy, że opiszesz wystawę z dowolnego muzeum w województwie mazowieckim, która w 2019 roku zrobiła na Tobie największe wrażenie.
Cofnij

Nagrody:

1 miejsce - 500 zł
2 miejsce - 300 zł
3 miejsce - 200 zł

Zasady:

1. Wybierz wystawę z dowolnego muzeum w województwie mazowieckim, która w tym roku zrobiła na Tobie szczególne wrażenie i krótko uzasadnij swój wybór. Do pracy możesz dołączyć też zdjęcia.

2. Swoją pracę wraz ze skanem lub zdjęciem wypełnionego formularza zgłoszeniowego wyślij na adres: konkurs@clicktrans.pl

3.Prace do:15 grudnia 2019 roku.

4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat i w 2019 roku odwiedził choć jedno muzeum w województwie mazowieckim.

Format pracy

• pisemny (doc/docx/pdf)

• materiały graficzne (jpg/png/pdf; łącznie maks. 6 MB)

Najciekawsza praca zostanie opublikowana na blogach: http://www.info.clicktrans.pl/ lub https://clicktrans.com/blog/.

Ogłoszenie wyników – 17 grudnia 2019 roku.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy i regulamin na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-muzea-mazowieckie