zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

I Integracyjne Zawody Pływackie o puchar „Książąt Mazowieckich"

Data dodania: 30 września 2019
Na zdjęciu zwycięzcy z UKS Delfin
W sobotę 28.09.2019 na Pływalni Miejskiej w Ciechanowie, odbyły się pierwsze w tym sezonie ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był „Klub Pływacki Ciechanów”. Na starcie stawiło się 131 zawodników i zawodniczek z 17 klubów pływackich.
Cofnij

„Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka reprezentowało czworo zawodników: Antonina Pietuch, Natalia Startek, Alicja Trzaska i Filip Zabagło. Zarówno w pierwszym porannym bloku zawodów na dystansach 50 metrowych, jak i w drugim popołudniowym bloku na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej, jak również sprawdzili swoją dyspozycję po wakacyjnej przerwie na początku sezonu.

Na podium stanęli:

Antonina Pietuch

- I miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym z czasem(41,60),

- I miejsce na 50 metrów stylem dowolnym z czasem(37,95),

- I miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym(1.30,10)

Alicja Trzaska

- I miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym z czasem (1.15,47)

- I miejsce na 100 metrów stylem dowolnym z czasem (1.10,25)

Filip Zabagło

- II miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym z czasem (1.06.20)

- III miejsce na 100 metrów stylem motylkowym z czasem (1.11,51)

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, bili swoje rekordy życiowe, dając nam nadzieję na kolejne udane starty w rozpoczętym nowym sezonie pływackim 2019/2020.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na pływalniach w całym kraju.

źródło:UKS Delfin