zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

II Bieg Zająca - Chotomów 2017

Data dodania: 03 sierpnia 2017
Kiedy: 09 września 2017
Gdzie:

Edycja jesienna, która odbędzie się w sobotę 9 września 2017 r.
Biegniemy malowniczą leśną trasą w CHOTOMOWIE gm. Jabłonna.

REJESTRACJA uczestników Biegu Głównego (10 km) oraz Biegu dla niepełnosprawnych z wolontariuszem "zającem" (2 km) jest dostępna na stronie:

http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/395/ii-bieg-zajaca.html

Udział w biegu osób niepełnosprawnych (2 km) oraz dzieci i młodzieży jest BEZPŁATNY (w przypadku Biegu z wolontariuszem "zającem" wymagana jest rejestracja).

Formuła pozostaje niezmienna - "POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE" to hasło przewodnie wszystkich imprez biegowych, które organizuje Fundacja ACTIVE LIFE, wspierająca chorych na stwardnienie rozsiane (SM).

Stworzyliśmy formułę, która angażuje zdrowych biegaczy w start osób chorych. Polega na tym, że każdy zarejestrowany uczestnik biegu głównego (10 km), kupujący swój pakiet startowy, umożliwia osobie niepełnosprawnej BEZPŁATNE wystartowanie w odrębnym biegu z asystentem "zającem". Tym samym, KAŻDA OSOBA CHORA I NIEPEŁNOSPRAWNA (również na wózku inwalidzkim) może zgłosić się do biegu, zarejestrować na stronie naszej Fundacji i CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE wystartować na dystansie do 2 km z pomocą dedykowanego wolontariusza (nazywanego "zającem"), który podczas całej trasy biegu zaopiekuje się zawodnikiem niepełnosprawnym. W ten sposób dajemy też możliwość wszystkim niepełnosprawnym biegaczom w pełni korzystać z przywilejów przeznaczonych dla biegaczy zdrowych, biorących udział w biegu głównym (przełaj) na dystansie 10 km.

W programie również biegi dla dzieci i młodzieży!

Połącz przyjemne z pożytecznym - weź udział w DRUGIM DOBROCZYNNYM BIEGU ZAJĄCA w Chotomowie! :-)

A może zechcesz zostać partnerem/sponsorem/patronem II BIEGU ZAJĄCA - Chotomów 2017? Serdecznie zapraszamy do współpracy :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------

CO? GDZIE? KIEDY? DLA KOGO?

CO?
Druga edycja dobroczynnego biegu otwartego pod nazwą "BIEG ZAJĄCA - Chotomów 2017" z cyklu "POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE", którego organizatorem jest Fundacja Active Life.

GDZIE?
CHOTOMÓW, gm. Jabłonna, powiat legionowski - trasa leśna (wejście na start od ul. Żeligowskiego)

KIEDY?
Sobota 9 września 2017 r.
Biuro zawodów czynne w dniu biegu od godz. 8:00 do 11:00
BIEGI DZIECI od godz. 10:30
BIEG DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - godz. 12:00
BIEG GŁÓWNY - godz. 13:00

DLA KOGO?
Dla każdego :-)
* BIEG GŁÓWNY - 10 km
* Bieg z wolontariuszem „zającem” dla osób chorych i niepełnosprawnych – do 2 km
* Bieg młodzieżowy – 1000 m
* Bieg zajączka dla najmłodszych – 200 m

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa