zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

II Kawiarenka Naukowa

Data dodania: 10 maja 2018
II Kawiarenka Naukowa

Czy można zarazić się emocjami? Gdzie szukać ich w mózgu? Czy to my kontrolujemy emocje, czy one nas? Odpowiedzi na te oraz inne pytania będziemy mogli usłyszeć na Drugiej Kawiarence Naukowej Projektu Einstein 20 maja o godzinie 14.00 w kawiarni Słodkie Babki przy ulicy ul. Batorego 17.

O co chodzi?
Kawiarenki Naukowe to nie “tablica i ławka” kojarzone ze szkołą! To nowatorski projekt spotkania z nauką, to atmosfera relaksu po męczącym tygodniu, a także możliwość ciekawego spędzenia czasu w rodzinnym gronie i z przyjaciółmi.

Dla kogo?
Organizatorzy zapraszają wszystkich głodnych wiedzy pasjonatów, hobbystów, doświadczone i młode umysły odkrywające swoje zainteresowania, ale także rodziny, które chcą miło i ciekawie spędzić niedzielne popołudnie.

Prelegentem będzie Maciej Winiarski – doktorant w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN w Pracowni Neurobiologii Emocji, od kilku lat zaangażowany w popularyzację nauki na terenie Warszawy (Ogólnopolska Noc Biologów, Uniwersytet Dzieci, Piknik Naukowy) oraz rodzinnej miejscowości – Kobyłki; prelegent na międzynarodowych konferencjach takich jak Aspect of Neuroscience.
 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie