zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

II Memoriał Wojciecha Augustynowicza w Judo

10 października 2020
DPD Arena Legionowo
09:00 - 13:00

Zgłoszenia do udziału w zawodach należy wysyłać na adres e-mail: judolegionowo@wp.pl do dnia 2 października 2020 r. – po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. W zgłoszeniu proszę podać imię nazwisko zawodnika, rok urodzenia, wagę z dokładnością do 0,1 kg oraz stopień i ilość lat (miesięcy) trenowania judo – na tej podstawie tworzone są listy walk.

Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wagowych i wiekowych ustalonych na podstawie przesłanych zgłoszeń. Dopuszczalne jest rywalizowanie dziewczynek z chłopcami. Zawody są nastawione w dużej mierze na początkujących (nawet bez kimono - walka w parterze) i takich już coś potrafiących. System walk to pogrupowane zawodników po 3-4 w kategorii aby każdy miał po 2-3 walki. Dla wszystkich medale. Do zawodów można zgłaszać zawodników urodzonych w latach 2016-2005.

10 października 2020 r. – sobota:

  • godz. 09:00 – sprawdzenie list walk;
  • godz. 09:30 – rozgrzewka;
  • godz. 10:00 – walki turniejowe;
  • godz. 12:00 – otwarcie Turnieju;
  • godz. 13:00 – dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii wagowych i uroczyste zakończenie zawodów.
Plakat - Ogólnopolski II Memoriał Wojciecha Augustynowicza w Judo