zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Inauguracyjne posiedzenie

Data dodania: 11 stycznia 2019

Na pierwszym posiedzeniu (10.01) nowo utworzona Komisja Skarg Wniosków i Petycji Rady Miasta Legionowo, obradowała nad trzema punktami.

W pierwszym członkowie komisji pochylili się nad skargą na działania Prezydenta, związaną z podpisaniem umowy bezpłatnego użyczenia części działki, na zorganizowanie Miejskiego placu zabaw przy ul. Buka. Po wysłuchaniu wyjaśnień i zapoznaniu się z dokumentacją sprawy, Komisja podjęła jednogłośne stanowisko - będzie rekomendowała uznanie skargi za bezzasadną podczas najbliższej sesji. W punkcie drugim opracowano odpowiedź na pismo Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga, w sprawie zmiany uchwały dotyczącej Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy, Komisja przychyliła się do wniosku prokuratury, zaznaczając jednak, że program zawiera odpowiednie regulacje. Wymagają one jedynie rozszerzenia. Ponadto Komisja opracowała i zatwierdziła plan pracy na 2019 r.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie