zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu kilka osób, kobieta pisząca w zeszycie

Inkubator pomysłów – nowatorskie rozwiązania dotyczące włączania społecznego

Data dodania: 13 października 2020

Jak sprawić, by osoby z różnych powodów wykluczone z życia społecznego stały się jego uczestnikami? Jak wyrównywać szanse? Jak pomóc odnajdywać się w społeczności i włączać w jej tworzenie? Do 26 października trwa nabór do Inkubatora pomysłów, gdzie można zgłaszać skuteczne rozwiązania tych kwestii.

Cofnij

Inkubator pomysłów to projekt wspierający rozwój oddolnie tworzonych innowacji społecznych, skierowanych do osób doświadczających wykluczenia (ze względu na niepełnosprawność, chorobę, wiek, pochodzenie, orientację seksualną, itd.), ich opiekunów oraz aktywistów i organizacji zajmujących się włączaniem społecznym. Inkubator pomysłów to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Stocznia i Gminy Miasta Gdynia (Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni).

Pomysłodawcy najlepszych rozwiązań otrzymają wsparcie merytoryczne w ich dopracowaniu oraz grant (ok. 40 000 złotych) na przetestowanie ich działania.

W trwającym naborze może wziąć udział każdy – osoby fizyczne, grupy nieformalne, różnego rodzaju instytucje i firmy. Pomysły można zgłaszać poprzez specjalny formularz dostępny na stronie Inkubator pomysłów.

Przejdź do informacji dotyczących wszystkich wydarzeń, w tym formularzy zgłoszeniowych.

źródło: Biuro ZMP