zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Innowacyjny dyrektor biblioteki

Data dodania: 03 lipca 2020
Grafika przedstawiająca nagrodzonych w konkursie Innowacyjny Menadżer Kultury. Po lewej stronie u góry Tomasz Talarski dyrektor MBP

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Tomasz Talarski został wyróżniony w konkursie „Innowacyjny Menedżer Kultury”. Nagroda została przyznana za nowoczesne podejście do zarządzania biblioteką oparte na koncepcji „trzeciego miejsca” i przekształcenie jej we wiodącą instytucję kultury w mieście.

Cofnij

Dodatkowo podkreślono interdyscyplinarność podejmowanych działań, w tym teatralnych oraz filmowych, skuteczne pozyskiwanie środków zewnętrznych, wspieranie potencjału i kreatywności pracowników oraz pracowniczek biblioteki.

Celem konkursu „Innowacyjny Menedżer Kultury” jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu w kulturze, a także promocja laureatów, którzy te nowoczesne koncepcje realizują.

W jego ramach poszukiwani są menedżerowie i menedżerki, którzy nie boją się wyzwań. Pomysł na jego organizację zrodził się z faktu, że w szybko zmieniającym się świecie i wciąż nowych okolicznościach są osoby, które dostosowują działalność swojej instytucji do potrzeb publiczności a także społeczności, wykorzystując ich zasoby, dostępną technologię, odpowiadając na wyzwania oraz problemy współczesnego świata w swoich lokalnych społecznościach.