zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Jasełka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 - 1918

Data dodania: 20 grudnia 2017
Jasełka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 - 1918

Kiedy nadchodzi grudzień, a za oknem widać śnieg, to znak, że święta tuż, tuż. Wtedy lubimy poczuć atmosferę świąteczną. W naszej szkole, jak co roku wszyscy dokładamy starań, aby oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia było przyjemne. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas jasełka, które odbyły się 19 grudnia. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście zgromadzili się, by wspólnie obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Nie zabrakło również Zastępcy Prezydenta Miasta Legionowo pana Piotra Zadrożnego, proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego księdza Ireneusza Węgrzynowicza, byłych i obecnych pracowników oraz rodziców naszych uczniów. Uroczystość koordynowana przez panią Małgorzatę Kobylińską rozpoczęła się o godzinie 15.00. W tym roku, oprócz uczniów w role aniołów, diabła, Maryi i Józefa wcielili się nasi pedagodzy. Na szczególną uwagę zasługuje rola diabła, którego zagrała pani Agnieszka Cisak oraz rola anioła, w której wystąpiła pani Katarzyna Grabowska. Obie panie zaprezentowały umiejętności aktorskie na najwyższym poziomie. Mieliśmy możliwość oglądania walki dobra ze złem, gdzie dobro, jak zawsze zwycięża.

W uroczystość zaangażowała się bardzo duża grupa uczniów poczynając od pierwszoklasistów, kończąc na uczniach gimnazjum.

Oprócz ukazania historii narodzin Jezusa, mogliśmy podziwiać także układ taneczny przygotowany przez uczennice klas młodszych, solistów wykonujących świąteczne utwory. Panie nauczycielki zaśpiewały wspólnie utwór Arki Noego.

Chórzyści pod kierunkiem pana Mariusza Suwińskiego wykonali kolędy i pastorałki, które wraz z nimi wspólnie śpiewali wszyscy zgromadzeni na sali goście i uczniowie. Spotkanie zakończyła pani dyrektor Agnieszka Kobylińska, kierując ciepłe i serdeczne życzenia świąteczne do wszystkich zaproszonych gości, uczniów, ich rodziców, nauczycieli.

/Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legionowie/

Jasełka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 - 1918
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie