zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Kalejdoskop rytmów i melodii - koncert dla dzieci

Data dodania: 01 marca 2018
Kalejdoskop rytmów i melodii - koncert dla dzieci

6 marca, godz. 12.30
MOK Legionowo, ul. Norwida 10
Kalejdoskop rytmów i melodii - koncert dla dzieci
w wykonaniu artystów Filharmonii Narodowej

wstęp wolny

Wystąpią:
Elżbieta DROZDOWSKA - flet
Piotr KOPIETZ - akordeon
Adam WOCH - ?gitara
Łukasz OWCZYNNIKOW - kontrabas

Każdy z wyżej wymienionych instrumentów należy do innej muzycznej rodziny. Czy można więc połączyć znany z subtelnego dźwięku flet z akordeonem, który w tangach brzmi zarazem drapieżnie i melancholijnie? Jaki uzyskamy efekt, gdy dodamy do nich kontrabas ? instrument o najniższej skali i gitarę grającą ogniste hiszpańskie rytmy? Odpowiedzi na te pytania przyniesie koncert, w którym królować będzie różnorodność, zmienność i, jak wskazuje tytuł, zabawne nieporozumienia. Jego bogaty, ułożony w zaskakujący sposób repertuar, pozwoli słuchaczom zwiedzić wiele muzycznych krain.
Będzie to muzyczny kalejdoskop, pełen rozmaitych barw, rytmów i melodii.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie