zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

KINO OTWARTE w wersji online - „Dusza i ciało”

Plakat promujący film: Dusza i ciało
26 - 20 czerwca 2020
Wydarzenie on-line
20:00

Obejrzyjmy wspólnie film „Dusza i ciało”, węgierską produkcję obsypaną nagrodami, m.in. Złotym Niedźwiedziem na MFF w Berlinie oraz Złotą Żabą na Camerimage, nominowaną do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny.

Dusza i ciało” to pełnometrażowym powrót znanej węgierskiej reżyserki Ildikó Enyedi. Subtelna i niezwykła historia miłosna. Film porównywany do „Amelii” oraz „Pokotu”.

Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi – jak zawsze – niezastąpiona Magdalena Felis.
Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie maila o treści: "FILM" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 25.06.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS).