zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kody QR na przystankach DKM Legionowo

Data dodania: 15 czerwca 2020
Przystanek DKM Legionowo przy ratuszu z kodami QR

Urząd Miasta Legionowo umieścił na przystankach komunikacji miejskiej kody QR. Znajdują się przy rozkładach jazdy. Po zbliżeniu do nich smartfona z włączonym aparatem wyświetli się przekierowanie do konkretnego rozkładu jazdy, jaki sprawdzamy, na naszym telefonie.

Cofnij

Od poniedziałku, 15.06 br., na przystankach DKM Legionowo przy rozkładach jazdy pojawiły się kody QR. Dzięki temu przedsięwzięciu każdy w szybki sposób może otworzyć interesujący go rozkład w swoim smartfonie. Po zbliżeniu telefonu z włączonym aparatem fotograficznym do kodu QR przekieruje nas do strony internetowej Urzędu Miasta z rozkładem jazdy, który aktualnie sprawdzamy. Pasażer może zachować taką stronę w ulubionych i już zawsze mieć na wierzchu rozkład z przystanku, z którego najczęściej korzysta.

Kody QR umieszczone są pod każdym rozkładem na tablicach przystankowych. Nowa funkcjonalność pojawiła się od razu na wszystkich przystankach DKM Legionowo, zarówno linii D2 i D3, których nowy rozkład obowiązuje od 15 czerwca, ale także linii D1. Podobną funkcjonalność wprowadza od kwietnia warszawski ZTM.