zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie

Data dodania: 29 listopada 2019
Pilne

Przekazujemy komunikat Państwowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie dotyczący kwestii wody do spożycia.

Cofnij

KOMUNIKAT PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO w LEGIONOWIE

dotyczy: wody do spożycia

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie, informuje, że w dniu 25.11 i 27.11.2019 r., pobrano próbki wody przeznaczonej do spożycia, zgodnie z realizowanym harmonogramem poboru prób w 2019 r., m.in. z punktów:

1) Zespół Szkół w Komornicy;

2) Przedszkole Miejskie ul. Husarska 18A, Legionowo;

3) Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Królowej Jadwigi 7, Legionowo;

4) Szkoła Podstawowa, ul. Warszawska 40, Olszewnica Stara.

Badania wody zostały wykonane w Laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie i wśród badanych parametrów, jedynie, jeden z nich wykazał przekroczenia - bakterie grupy coli.

W związku z powyższym, zgodnie z obowiązującymi procedurami, wykonano powtórne badania wody w celu weryfikacji otrzymanych wyników.

Jednocześnie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie informuje, że badania wody wykonane z innych punktów wodociągów nie wykazują przekroczeń badanych parametrów oraz badania wody wykonywane przez administratorów tych wodociągów również takich przekroczeń nie wykazują.

Informacje o działaniach podejmowanych w związku z zaistniałą sytuacją w w/w wymienionych placówkach udzielana jest przez ich administratorów.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie informuje, że sytuacja jest monitorowana i komunikat będzie aktualizowany na bieżąco.