zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Komunikat w sprawie Klubu Piłki Ręcznej Legionowo S.A.

Data dodania: 14 czerwca 2018
Cofnij

W związku z komunikatem w sprawie postępowania licencyjnego, który ukazał się na stronie Klubu Piłki Ręcznej Legionowo SA, Urząd Miasta Legionowo informuje, że Gmina Legionowo od lat wspiera, również finansowo, legionowskie drużyny sportowe. Każdego roku przeznacza duże sumy na stypendia dla zawodników oraz dotacje, przyznawane w drodze konkursów dla poszczególnych drużyn. Środki te są finansami publicznymi, a budżet miasta na kolejny rok zatwierdzany jest przez radnych pod koniec bieżącego roku kalendarzowego.

Na tę chwilę nie ma możliwości zadeklarowania, nawet orientacyjnej, kwoty dofinansowania na 2019 rok, ponieważ projekt budżetu nie jest jeszcze gotowy, a środkami na 2019 rok gospodarować będą radni wybrani w jesiennych wyborach samorządowych.

Jednocześnie przypominamy, że środki przyznawane są w drodze konkursu dotacyjnego, a wspieranie klubów sportowych odbywa się zgodnie z procedurą, która zakłada przyznawanie dotacji w transzach z podziałem na I i II półrocze. Wynika to zarówno ze szczególnej dbałości o finanse publiczne, jak i z uwagi na uzależnienie wysokości dotacji od klasy rozgrywkowej.