zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Koncert kolęd Legionowski Chór Kameralny

Data dodania: 02 stycznia 2018
06 stycznia 2018
Lokalizacja:
Godzina: 00:00
Chór Kameralny pod kierownictwem Doroty Bonisławskiej

6 stycznia, godz. 19.00
Kościół Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Legionowo, ul. Piłsudskiego 47

Koncert kolęd w wykonaniu Legionowskiego Chóru Kameralnego

W tym roku w programie koncertu Legionowskiego Chóru Kameralnego pod kierownictwem Doroty Bonisławskiej znajdą się nie tylko te tradycyjne i popularne kolędy, ale także te zupełnie nieznane utwory opiewające Boże Narodzenie.

Obok utworów znanych i nieznanych Chór wykona także naszą "Legionowską kolędę" - jedyny w swoim rodzaju utwór o charakterze patriotycznym, ukazujący aniołów, którzy przylecieli do Betlejem, w postaciach polskich żołnierzy poległych za wolność ojczyzny.

Na szczególną uwagę zasługuje zupełnie nowa kolęda, do której melodię napisał Dyrektor MOK, Zenon Durka, natomiast autorką słów jest Anna Durka-Kupisiak. Utwór ten przeniesie nas w bajkowy klimat świąt pełnych magii i cudów Bożego Narodzenia.

źródło: MOK Legionowo
 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie