zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Koncert Miley Cyrus

Data dodania: 01 kwietnia 2019
Miley Cyrus/Fot. Julia Stayale

Informacja o 100-leciu nadania nazwy Legionowo dotarła za ocean! W związku z tegorocznym jubileuszem do Urzędu Miasta zgłosił się manager Miley Cyrus, która dowiedziała się że jej babcia urodziła się właśnie w Legionowie.

Cofnij

Z sentymentu do rodzinnych stron ukochanej babci amerykańska gwiazda postanowiła charytatywnie wystąpić na obchodach 100 lecia nadania nazwy miastu, które odbędą się już w maju br.

O szczegółach będziemy informować.