zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Koncert walentynkowy Dariusz Kordek

Plakat promujący Koncert walentynkowy Dariusz Kordek
15 lutego 2020
Ratusz, sala widowiskowa
18:00

Koncert walentynkowy "Wspomnieniem wracasz do mnie" w którym wystąpi Dariusz Kordek oraz para baletowa. Bilety - 50 zł - już dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10

Zapraszamy Państwa na przebojowy koncert walentynkowy w wykonaniu artysty, który w najlepszym światowym repertuarze rozrywkowym czuje się jak ryba w wodzie. To, znany już Państwu z brawurowych interpretacji piosenek Eugeniusza Bodo - Dariusz Kordek. Tym razem Kordek powróci do bogatych źródeł międzywojennego dwudziestolecia, ale zaprezentuje też utwory bliższe współczesności, znane z repertuaru takich gwiazd jak Krawczyk, Wodecki, Łazuka, Młynarski. Sięgnie również do wiecznie świeżych przebojów muzyki włoskiej, odkurzając m.in. utwory Marino Mariniego, ale też do musicalowych hitów i piosenek gwiazd formatu światowego, takich jak Nina Simone, Sting, Nat King Cole. Całości dopełnią melodyjne kompozycje cygańskie, znane z wykonań Don Wasyla. Aktorskie i piosenkarskie talenty Kordka gwarantują, że będzie to walentynkowa podróż po świecie muzyki rozrywkowej w najlepszym stylu. Wokaliście będzie towarzyszyła para baletowa.