zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Koncertowisko z Angelą Gerłowską

Data dodania: 10 czerwca 2020
Grafika promująca wydarzenie, występuje Angela Gerłowska

W czwartek, 11.06 br., na legionowskiej scenie wystąpi Angela Gerłowska. Zapraszamy do oglądania na YouTubie oraz fanpage’u @LegionowoPorusza o godzinie 18:00.

Cofnij

Kilka słów o wokalistce

Angela Gerłowska - wokalistka. Śpiewa od najmłodszych lat. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Uczestniczka programu telewizyjnego "Szansa na Sukces Opole 2020" w odcinku z udziałem Edyty Geppert. Można też było zobaczyć ją na Dużej Scenie Festiwalu "Pol'and'Rock" gdzie występowała podczas finału jako solistka. Aktywna wokalistka. Laureatka wielu konkursów i festiwali o randze ogólnopolskiej.

Pracownia Śpiewu Estradowego "Angel’s Voice" to zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych prowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie przez Angelę Gerłowską - wokalistkę i pedagoga. Podczas zajęć pracowni oprócz nauki świadomego posługiwania się głosem głównym celem jest inspirowanie i wzmacnianie kreatywnej iskry i ducha każdego z podopiecznych. Wokalistka całym sercem angażuję się w swoją pracę, aby pomóc wyzwolić wewnętrznego twórcę w każdym ze swoich uczniów.


„Koncertowisko” to nowy cykl muzyczny organizowany przez Urząd Miasta Legionowo i Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.

Jego głównym założeniem jest zaprezentowanie uzdolnionych muzycznie i wokalnie mieszkańców Legionowa. Formuła „Koncertowiska” zakłada maksymalnie 15 minutowe nagrania koncertów kolejnych artystów i publikowanie ich na YouTubie oraz fanpage’u „Legionowo.Porusza!” w każdy czwartek o godz. 18:00. Każdy kolejny koncert będzie prezentował artystów różnych gatunków.

Jeśli chcesz zaprezentować się na lokalnej scenie on-line, wyślij zgłoszenie na adres e-mail: kultura@um.legionowo.pl o temacie „Koncertowisko”. W treści podaj swoje imię, nazwisko oraz dołącz 2 wykonywane przez Ciebie utwory.

Zastrzegamy sobie prawo do wybrania tylko niektórych wykonawców.