zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Konferencja: „Partnerstwo i relacje rodzinne osób z zespołem Aspergera i neurotypowych

Data dodania: 02 marca 2018
Plakat: Konferencja onferencji „Partnerstwo i relacje rodzinne osób z zespołem Aspergera i neurotypowych
Organizatorzy VII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego zapraszają do udziału w konferencji „Partnerstwo i relacje rodzinne osób z zespołem Aspergera i neurotypowych”, która odbędzie się 25 marca br. w legionowskiej Arenie.
Cofnij

W trakcie konferencji zostanie poruszona problematyka identyfikacji seksualnej osób z zespołem Aspergera, ich funkcjonowania w związkach partnerskich oraz trudnościach w relacjach rodzinnych. Prelegentami w trakcie spotkania będą dr Peter Schmidt z Niemiec oraz jego małżonka Martina.

Peter Schmidt dopiero w wieku 40 lat dowiedział się o tym, że cierpi na zespół Aspergera. Jego spotkania z pedagogami, psychologami szkolnymi, terapeutami i rodzicami osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu wywierają na słuchaczach ogromne wrażenie. Wielokrotnie bywał też w Polsce dając serie wykładów. Swoje problemy, przygody i przemyślenia w barwny oraz dowcipny sposób opisał w książkach „Chłopiec z Saturna” i „Kaktus na Walentynki”. W Legionowie będzie gościł po raz drugi.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Chętnych prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 22 732 01 82.

Zapraszamy.

źródło: powiat legionowski