zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Konkurs ekologiczny „Rady na odpady 2019”

Data dodania: 18 czerwca 2019
Zwycięzcy konkursu

W tegorocznej XXIII edycji konkursu „RADY NA ODPADY 2019”, która rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku, a zakończyła w czerwcu 2019 r. wzięły udział dzieci i młodzież z legionowskich szkół i przedszkoli. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Cofnij

Konkurs ten polega na zgromadzeniu przez poszczególne szkoły i przedszkola z terenu Legionowa jak największej ilości surowców wtórnych tj. makulatury i zużytych baterii. Jego głównym celem jest ograniczenie ilości odpadów komunalnych trafiających na składowiska i przekazanie ich do zakładów gdzie zostaną ponownie wykorzystane.

Legionowskie dzieci zebrały olbrzymią ilość surowców wtórnych: 51 ton makulatury i 2,8 tony zużytych baterii. Konkurs odbywał się w 2 kategoriach: przedszkola, szkoły.

W kategorii przedszkola zwyciężyli:
III miejsce - Przedszkole Miejskie nr 7 - nagroda: talon na kwotę 1500 zł
II miejsce - Przedszkole Miejskie nr 3 – nagroda: talon na kwotę 3000 zł
I miejsce - Przedszkole Miejskie nr 1 – nagroda: talon na kwotę 5000 zł

W kategorii szkoły zwyciężyli:
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie – nagroda: talon na 1500 zł
II miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 nagroda: talon na 3000 zł
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 nagroda: talon na 5000 zł

Nagrody pieniężne będą przeznaczone na cele związane z ochroną środowiska. Dla każdego reprezentanta placówki upominkiem był drewniany, ekologiczny brelok.

Przed rozstrzygnięciem konkursu uczniowie i przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt.„Skrzydlaty odlot” Teatru Kultureska .

Zwycięzcy konkursu Przedstawienie podczas finału konkursu