zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Konkurs: List do Polski

Data dodania: 09 października 2019
Konkurs: List do Polski

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Powiatowa Instytucja Kultury ogłasza konkurs na LIST DO POLSKI!

Cofnij

Co chcielibyście Jej przekazać? Wyrazy miłości? Szacunku?

A może chcielibyście się z Nią podzielić swoimi niepokojami?

Albo zapewnić, że robicie wszystko, żeby w Waszej ojczyźnie działo się jak najlepiej?

Czy pamiętacie o Jej niełatwej historii? Czy myślicie o przyszłości kolejnych pokoleń Polaków?

Może chcielibyście Ją za coś przeprosić? Albo za coś Jej podziękować? O coś zapytać?

11 listopada obchodzimy święto uzyskania przez Polskę niepodległości, odzyskania samostanowienia po latach niewoli. Cieszmy się! Świętujmy!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

  1. Napisz list, którego słowa kierujesz do Polski.
  2. Prześlij go do nas na adres e-mail: konkurs@pik.legionowski.pl lub dostarcz do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) do 31 października 2019 r. (włącznie).

Najciekawsze spośród listów (bądź ich fragmenty) zostaną odczytane podczas wydarzenia organizowanego przez nas w tym roku z okazji Święta Niepodległości ??


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez organizatora jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Uczestnicy, których prace zostaną wykorzystane do działań Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, wyrażają zgodę na upublicznienie (w tym opublikowanie) imienia i nazwiska autora/ autorki pracy. Organizator informuje, iż wybrane prace biorące udział w konkursie mogą zostać udostępnione na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0 ‒ z możliwością dowolnego wykorzystywania w celach niekomercyjnych, pod warunkiem wpisania imienia i nazwiska autora/ autorki oraz informacji o licencji. Udział w konkursie równoznaczny jest z oświadczeniem autora/ autorki o udzieleniu zgody organizatorowi konkursu na udostępnienie prac na licencji: Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0. Szczegółowe informacje o tej licencji są dostępne na stronie http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/.
 

W związku z organizacją konkursu należy zapoznać się z Klauzulą informacyjną przetwarzania danych w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, dostępną na stronie internetowej: www.pik.legionowski.pl w zakładce O NAS.

/Powiatowa Instytucja Kultury/