zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Konkurs „Mały dziennikarz”

Data dodania: 07 września 2018
Konkurs „Mały dziennikarz”

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza przedszkolaki i uczniów klas 0-3 szkół podstawowych do udziału w konkursie „MAŁY DZIENNIKARZ”!

Cofnij

Przygotuj zestaw pytań i zostań na chwilę reporterem/reporterką. Zapytaj babcię, wujka, tatę, sąsiadkę... o to, co robili, kiedy byli w Twoim wieku. O szkołę, dom, ulubione zabawy, co lubili jeść, a czego nie, o ulubioną muzykę, kolegów i koleżanki, i co tylko jeszcze chcesz wiedzieć.

Najciekawsze nagrane przez Was wywiady zostaną nagrodzone!

Na Wasze prace czekamy do 15 X 2018 r.

Kartę zgłoszeniową i regulamin znajdziecie na profilu facebookowym „Mały dziennikarz” oraz na stronie www.pik.legionowski.pl.

W razie pytań dzwońcie: 662 091 365 lub piszcie: konkurs@pik.legionowski.pl.

Pomysłodawcą konkursu jest Marek Dąbrowski. Konkurs „Mały dziennikarz” został wybrany do realizacji spośród 22 inicjatyw zgłoszonych do naboru inicjatyw kulturalnych pn. „KULTURA? ZróbMY to!”, zorganizowanego przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018 Narodowego Centrum Kultury.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018.