zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Konkurs na nazwę...

Data dodania: 08 października 2019
KZB Sp. z o.o. ogłosiła konkurs na nazwę obiektu wielofunkcyjnego na stadionie miejskim w Legionowie. Spółka czeka na propozycje do 10 października.
Cofnij

Propozycje nazw powinny zawierać do dwóch wyrazów oddających charakter obiektu, który będzie wykorzystywany nie tylko jako lodowisko ale także jako boisko do piłki nożnej. Przystąpienie do konkursu polega na przesłaniu/dostarczeniu propozycji nazwy, na adres: KZB Legionowo Sp. z o. o., ul. marsz. J. Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo z dopiskiem „Konkurs na nazwę obiektu wielofunkcyjnego na Stadionie Miejskim w Legionowie" lub na adres mailowy: info@kzb-legionowo.pl. w terminie do dnia 10 października 2019r. do godz. 12:00.

Nagrodą główną w konkursie jest karnet wejściowy na nowy obiekt o wartości 300zł oraz dwa wyróżnienia w postaci karnetów o wartości 100zł każdy. Zgłoszenia należy przesyłać dnia 10.10.2019r. do godz. 12:00.  Każdy uczestnik może złożyć dowolną liczbę propozycji nazw. Propozycje nazwy należy zgłaszać indywidualnie. Do propozycji należy dołączyć jej opis i uzasadnienie. Podpisana karta zgłoszenia jest dowodem zapoznania się z regulaminem konkursu i jego zaakceptowaniem.

Karta, regulamin na stronie i wizualizacja

https://kzb-legionowo.pl/aktualnosci/1128-konkurs-nazwa-2019?fbclid=IwAR1NYUXMnUwhiJgOi_dFO1xpFxXrCyb0qd9HuZno5Ay1WYfTfSz0tPUel2Q