zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Data dodania: 23 stycznia 2019
Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka 2019

Zapraszamy do udziału w 42. Konkursie Recytatorskim dla Dzieci Warszawska Syrenka.

Cofnij

Eliminacje gminne w Legionowie odbędą się 13 i 14 marca 2019 roku, w godzinach 9.00 - 14.00, w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie, przy ul. Norwida 10.
W eliminacjach gminnych biorą udział laureaci eliminacji środowiskowych przeprowadzonych przez szkoły podstawowe w Legionowie. Protokoły eliminacji środowiskowych oraz wypełnione karty zgłoszeń laureatów należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury, 05-120 Legionowo, ul. Norwida 10, w terminie do 7 marca 2018 r., do godz. 12.00.
Kolejność przesłuchań w eliminacjach gminnych zostanie ustalona przez organizatora do 11 marca, do godz. 12.00 i opublikowana na stronie internetowej www.moklegionowo.pl.
Kontakt z Miejskim Ośrodkiem Kultury: tel.: 22 784 44 99, e-mail: mok@moklegionowo.pl.
Osoba odpowiedzialna - Robert Żebrowski.

Poniżej regulamin Konkursu oraz karta zgłoszenia - do pobrania.
Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia


Eliminacje powiatowe w Legionowie dla gmin: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Serock, Wieliszew - odbędą się 19 marca 2019 roku, w godzinach 10.00 - 13.00, w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie, przy ul. Norwida 10.
Organizatorem eliminacji jest Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.
Ośrodki Kultury w gminach przeprowadzają eliminacje gminne i dostarczają protokoły tych eliminacji do Miejskiego Ośrodka Kultury, 05-120 Legionowo, ul. Norwida 10, w terminie do 15 marca 2019 r., do godz. 12.00.
Każda gmina zgłasza do etapu powiatowego dwóch uczestników w każdej z trzech kategorii wiekowych.
Kontakt z Miejskim Ośrodkiem Kultury: tel.: 22 784 44 99, e-mail: mok@moklegionowo.pl.
Osoba odpowiedzialna - Robert Żebrowski.