zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika wyróżniająca z napisem - Pilne

[Aktualizacja, 20.10] Koronawirus w PM nr 6

Data dodania: 20 października 2020

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 informuje, że w związku ze stwierdzeniem pozytywnego wyniku testu SARS-CoV-2 u pracownika obsługi w Przedszkolu Miejskim nr 6 w dniu 18 października 2020 r., niezwłocznie po uzyskaniu informacji o tym fakcie, powiadomiono Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legionowie.

Cofnij

[Aktualizacja, 20.10, godz. 20:18]

PSSE w Legionowie w związku ze stwierdzeniem pozytywnego wyniku testu SARS-CoV-2 u pracownika obsługi zaleciła dla jednego oddziału nadzór epidemiologiczny. Rodzice dzieci zostali o tym fakcie już poinformowani. 


[Aktualizacja, 20.10, godz. 11:04]

Dyrektor informuje, że w związku ze stwierdzeniem pozytywnego wyniku testu SARS-CoV-2 u pracownika obsługi w Przedszkolu Miejskim nr 6 w dniu 18 października 2020 r., niezwłocznie po uzyskaniu informacji o tym fakcie, powiadomiono Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legionowie.

Pracownik w związku z poprzednim przypadkiem COVID-19 w przedszkolu jest aktualnie na kwarantannie. Dyrektor jest w stałym kontakcie z PSSE.


Podejmowane są obecnie działania określone procedurami. Dyrektor jest w kontakcie z PSSE­. Pracownik z pozytywnym wynikiem ostatni raz przebywał na terenie szkoły w dn. 12 października.

Jednocześnie dyrektor przedszkola uzyskał telefoniczną zgodę PSSE na zawieszenie zajęć w jednej z grup w dniach 19-22 października.