zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Korzystne zmiany w procedurze „inicjatywy lokalnej”

Data dodania: 14 grudnia 2016
Mapa Legionowa z zaznaczonymi punktami w których wykonano inicjatywy lokalne

Na wniosek Zespołu ds. Wspierania Inicjatyw Lokalnych wprowadzono zapis umożliwiający mieszkańcom składanie wniosków w ramach inicjatywy lokalnej na zadania o charakterze inwestycyjnym oraz remontowym.

Rada Miasta Legionowo w dniu 30 listopada 2016 roku podjęła uchwałę Nr XXIV/319/2016 zmieniającą uchwałę w sprawie trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Od nowego roku będzie można składać wnioski o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej na działalność wspomagającą rozwój wspólnot i społeczności lokalnej obejmującą: budowę, rozbudowę, lub remont dróg (chodników, ciągów pieszo-jezdnych), kanalizacji, i sieci wodociągowej, stanowiących własność jednostek samorządu terytorialnego, a także budynków oraz małej architektury, (placów zabaw i terenów rekreacyjnych, oświetlenie uliczne , placów, ulic i terenów).

W 2017 roku w budżecie Gminy Legionowo zostały zarezerwowane środki finansowe w wysokości 500.000 zł. przeznaczone na remonty i na inwestycje dla przyszłych inicjatyw lokalnych.

Zapraszamy mieszkańców do składania wniosków w 2017 roku w następujących terminach do dnia: 10 stycznia, 10 marca, 10 maja, 10 lipca i 10 września.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa