zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Książe Papusz i jego przyjaciele. Bajka dla dzieci - wstęp wolny

Książe Papusz i jego przyjaciele
16 marca 2019
Poczytalnia, ul. Tadeusza Kościuszki 8A
14:00 - 15:00

Zapraszamy na dynamiczną i przewrotną przygodę Księcia Papusza i jego przyjaciół. Bajka łącząc konwencję żywego planu i aktorstwa lalkowego, wzbogacona piosenkami oraz interakcją z widzem, uczy dzieci jak ważna w życiu jest przyjaźń i rodzina.

Na podstawie autorskiego tekstu zapraszamy najmłodszych, jak i tych trochę starszych, na niezapomnianą, pełną uśmiechu teatralną opowieść o losach zagubionego księcia z Rumunii, który szuka swoich bliskich. Czy uda mu się dotrzeć do rodziców i krewnych? Jakie miasta, kraje i kontynenty będzie musiał przebyć, aby odnaleźć swój nowy dom w Gdyni?

Scenariusz: Martyna Janczewska
Reżyseria: Dariusz Majchrzak
Obsada: Jakub Piprowski, Dorota Sadowska, Martyna Janczewska, Hanna Łubieńska
Oprawa Muzyczna: Hanna Łubieńska
Scenografia i lalki: Magdalena Kurek
Dźwięk: Piotr Kądziel

Spektakl dla dzieci w wieku 4 – 8 lat

Wstęp wolny