zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

"Kultura bez granic"

Data dodania: 30 listopada 2018

W związku z rozpoczęciem nowego sezonu cyklu „Kultura bez granic” Urząd Miasta Legionowo serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w koncercie symfonicznym z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, który odbędzie się w Filharmonii Narodowej, 15 marca 2019 r. o godz. 19:30.

Cofnij

Do kupienia zostało 19 biletów (10 biletów o wartości 45 zł i 9 biletów o wartości 50 zł), które można nabyć w Urzędzie Miasta Legionowo. Dodatkowo, dla osób które dokonają zakupu w Urzędzie Miasta lub w Miejskim Ośrodku Kultury, zapewniamy wyjazd autokarem na miejsce koncertu z dwóch miejsc:

  • MOK Legionowo, ul. Targowa 65 – godz.: 18:00
  • MOK Legionowo, ul. Norwida 10 – godz.: 18:15

Program koncertu:

  • Stanisław Moniuszko – muzyka baletowa do opery "Wesołe kumoszki z Windosru" Otto Nicolaia [9]
  • Ludwig van Beethoven – IV Koncert fortepianowy G-dur op. 58
  • Robert Schumann – III Symfonia Es – dur Reńska op. 97

Cykl „Kultura bez granic” będzie się składał z kilku wyjazdów do największych instytucji kulturalnych, aby poszerzać horyzonty mieszkańców oraz ułatwić im obcowanie z kulturą.


Bilety i dodatkowe informacje:
Referat Kultury i Współpracy, Urząd Miasta Legionowo,
III piętro - pok. 407 i 411
tel. /22/ 766 40 78 oraz /22/ 766 40 83