zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Legionovia zostaje w LSK

Data dodania: 02 maja 2018
Legionovia Legionowo/Fot. Ryszard Glapiak

Trzech meczów potrzebowała Legionovia do zapewnienia sobie zwycięstwa w barażach. W Kaliszu podopieczne trenera Piotra Olenderka pokonały miejscowy MKS 3:1 i zakończyły sezon.

Podobnie, jak w pierwszym meczu serii, Energa MKS Kalisz zdołała zwyciężyć premierową odsłonę, jednak w trzech kolejnych górą były legionowianki. W skali całej rywalizacji z bardzo dobrej strony zaprezentował się blok ekipy z LSK, który często stanowił barierę nie do pokonania dla rywalek. W trzecim spotkaniu z bardzo dobrej strony pokazały się zawodniczki, które rozpoczęły mecz w kwadracie dla rezerwowych, lecz w trakcie meczu dały bardzo dobre zmiany: Paulina SzpakMałgorzata JasekEwelina Mikołajewska.

Za Legionovią trudny, długi sezon. Teraz siatkarki udadzą się na zasłużony wypoczynek, a działacze ruszą z przygotowaniami do sezonu 2018/19.

Energa MKS Kalisz – Legionovia Legionowo, 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 18:25)

składy:

Legionovia: Grabka, Bączyńska, Alagierska, Wójcik, Mielczarek, Damaske, Korabiec (libero) oraz Szpak, Jasek, Mikołajewska

MKS: Kucharska, Sroka, Dybek, Raczyńska, Isailović, Janicka, Bulbak (libero) oraz Głowiak (libero), Andrzejczak, Nazarenko, Widera i Wawrzyniak.

/Legionovia Legionowo/

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie