zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Legionowo integruje

Data dodania: 29 kwietnia 2019
Plakat do akcji informacyjnej:

"Legionowo integruje" to grupa, która powstała, aby wspólnie stworzyć projekt legionowskiego integracyjnego placu zabaw. Zadaniem grupy jest diagnoza potrzeb i możliwości związanych z planowanym wybudowaniem integracyjnego placu zabaw w Legionowie. Koordynatorem projektu jest radna Matylda Durka.

Cofnij

- Chcesz dać coś z siebie i pomóc stworzyć najlepszy integracyjny plac zabaw? Plac zabaw bez barier, w którym każdy poczuje się jak u siebie. Masz dziecko niepełnosprawne, pracujesz z ludźmi niepełnosprawnymi? A może po prostu bliskie są ci problemy osób niepełnosprawnych? Dołącz do grupy, która pomoże stworzyć najlepsze rozwiązania – zachęcają na grupie jej inicjatorzy.

Grupa, w której działać mogą wszyscy mieszkańcy, którym nie jest obcy temat niepełnosprawności i integracji, będzie miała za zadanie znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla placu oraz stworzenie jego wstępnej koncepcji.

Zgłoszenia można kierować do 15 maja do Anety Włostowskiej z Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych tel. 22 766 4091. Grupa jest także obecna na Facebooku pod nazwą „Legionowo integruje”.