zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Legionowska Rodzina

Data dodania: 22 sierpnia 2019
Zdjęcie zespołu fot. Wojciech Gonder

JESTEŚMY SZCZĘŚLIWĄ RODZINĄ to rockandrollowa formacja, którą tworzą ludzie pochodzący z różnych, muzycznych światów, w tym znany i lubiany frontman Sex Bomby Robert Szymański. Co najważniejsze, są to ludzie ze świata legionowskiej muzyki. Już wkrótce ukaże się pierwsza płyta zespołu.

Cofnij

Na co dzień muzycy związani są z bluesem, punk rockiem i muzyką całego świata. Łączy ich to, że wszyscy pochodzą z Legionowa. „RODZINA jest miejscem, w którym można odpocząć i dowolnie bawić się dźwiękami. Każdy przynosi tutaj własne pomysły na muzykę i z ich zderzeń powstają piosenki” - mówią przedstawiciele zespołu.

Jako pierwsze zostały zarejestrowane dwa nagrania: „Dzika noc” i „Świruję”. Płyta ukaże się niebawem, projekt realizowany jest pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

Piosenek Rodziny można posłuchać w internecie

https://www.youtube.com/watch?v=ziWbE92KN7E

https://www.youtube.com/watch?v=LXQbDbt0Zuk

 

Zachęcamy do śledzenia fejsbukowego fanpejdża

https://www.facebook.com/jestesmyszczesliwarodzina/

 

Skład zespołu

Robert Szymański – śpiew, mordotrąby

Adam Szymański – gitara, śpiew

Filip Gűntzel – gitara basowa, śpiew

Tomasz Szafrański – perkusja

 

Oraz gościnnie:

Jerzy Runowski – fortepian, midi

Kacper Skoneczny - trąbka

Marcin Nyrek - puzon

Radosław Drobczyk – saksofon

 

Realizacja nagrań- AXIS AUDIO Marcin Buźniak

Foto – Wojciech Gonder

Opracowanie loga – Dariusz Śmietanka

Opracowanie okładki – WTiO Tomasz Kozera

Okładka płyty