zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Legionowski Klaster Energii

Data dodania: 09 sierpnia 2018
Porozumienie/Fot. Starostwo Powiatowe

W położonym na terenie Jabłonny Centrum Badawczym PAN, które zajmuje się tematyką konwersji energii i źródłami odnawialnymi, we wtorek (7.08) odbyło się spotkanie dotyczące podpisanie porozumienia w sprawie utworzenia Legionowskiego Klastra Energii. W przedsięwzięciu tym uczestniczą wszystkie samorządy Powiatu Legionowskiego, Gminę Legionowo reprezentował zastępca Prezydenta Miasta Marek Pawlak.

Cofnij

Założeniem porozumienia jest wzajemne wspieranie się partnerów w promowaniu wykorzystania energii odnawialnej, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w energetyce i w efekcie ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Formuła klastra jest otwarta i mogą do niego przystępować zarówno samorządy, jednostki naukowe, instytuty badawcze, przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne. Uczestnictwo w nim jest dobrowolne i oparte na zasadzie współpracy.

Podpisanie porozumienia/Fot. Starostwo Powiatowe