zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Letnie kino w Legionowie. O-powieści na ekranie!

Data dodania: 13 sierpnia 2020
Plakat promujący film 'Bodyguard zawodowiec'

Zapraszamy do wzięcia udziału w letnim kinie plenerowym. Projekcja „Bodyguarda Zawodowca” odbędzie się 16.08 o godz. 21:00 w Parku Miejskim NSZZ Solidarność. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zadanie to realizowane jest w ramach konkursu ofert dla organizacji pozarządowych.

Cofnij

Film opowiada historię Michaela Bryce’a (Ryan Reynolds) - jednego z najlepszych ochroniarzy na świecie. Życie Michaela, zawodowca cieszącego się niezachwianą reputacją, komplikuje się w chwili przyjęcia nowego zlecenia. Jego zadanie to przetransportowanie byłego płatnego zabójcy (Samuel L. Jackson) na proces przeciwko zbrodniarzowi wojennemu (Gary Oldman). Ich śladem podąży niezliczona ilość agentów, płatnych morderców i terrorystów. Czy dadzą radę? Film wyróżnia się gwiazdorską obsadą, dynamicznymi zwrotami akcji i wciągającą fabułą.

Link do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/2645562679046696/

Organizatorzy:

Urząd miasta Legionowo, WyświetlFilm, Fundacja Rozwoju Kinematografii.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Legionowo.