zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie

Data dodania: 01 maja 2018

„Legionowo porusza!” Oficjalne, legionowskie hasło ponownie idealnie oddało klimat LOTTO Poland Bike Marathon. Tłum miłośników dwóch kółek zawitał do podwarszawskiego Legionowa. Na starcie trzeciego w tym roku etapu cyklu wyścigów, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, stanęło 900 amatorów jazdy na rowerach górskich. Świetna frekwencja i to mimo „majówki” oraz żaru lejącego się z nieba. Legionowo już dziewiąty raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Za rok jubileusz.

- Na pofałdowanym i pagórkowatym terenie w okolicach Legionowa było wszystko – mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Techniczne zjazdy i podjazdy, niezliczona liczba wąskich, krętych i malowniczych ścieżek. Prawdziwy raj dla rowerowych maratończyków. Jedna z najbardziej urzekających tras na Mazowszu.

Na najdłuższym dystansie MAX (64 km) zwyciężył Ernest Kurowski (AGK Nexelo Kurowski Team), przed Kamilem Karwatem (Świat Rowerów Merida Team) i Kamilem Kuszmidrem (KK Catena Wyszków). Wśród kobiet wygrała Katarzyna Radziszewska (MCP Bike Team), wyprzedzając Izabelę Żeszczyńską (Dirty40) i Ewę Janowską (Wawa Bike Team).

Trasę MINI (34 km) najszybciej pokonał Sebastian Żurek (Inżynieria Rowerowa), finiszując przed Michałem Bojarczakiem (AGR Podlasie) i Arturem Sienkiewiczem (Wieliszew Heron Team). W rywalizacji kobiet triumfowała Izabela Kamińska (Patnet Team), która wyprzedziła Julitę Tomaszewską (Timbud Team) i Annę Sajnóg z Wołomina.

Na dystansie FAN (8 km) wśród chłopców zwyciężył Adrian Oniśk (Wertepowiec Łochów), przed Filipem Surdykiem i Jakubem Gregorowiczem (obaj z Kamyk Radzymin MTB Team). W gronie dziewcząt najlepsza była Kamila Klaus (Kamyk Radzymin MTB Team), przed Marią Ambrożkiewicz (Warszawski Klub Kolarski) i Alicją Surdyk (Kamyk Radzymin MTB Team). W Mini Crossie na terenie Miasteczka Poland Bike jeździły też dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat.

W rywalizacji drużynowej w Legionowie triumfował MGG Dobry Kurs, przed Komobike Scott i KK Catena Wyszków. Młodzieżową punktację drużynową wygrał Kamyk Radzymin MTB Team, przed Warszawskim Klubem Kolarskim i V-Max Mińsk Mazowiecki. W klasyfikacji rodzinnej zwyciężyli Struzikowie, przed Gregorowiczami i Zduniakami. W punktacji Omnium Poland Bike 2018 prowadzą Kamil Kuszmider (KK Catena Wyszków) i Anna Sajnóg z Wołomina.

Dariusz Matynia (MCP Bike Team): Do Legionowa zawsze wraca się z sentymentem, pojechać na takiej wymagającej trasie MAX w dzisiejszy upał to jest wyczyn. Było wszystko i XC i elementy enduro i single i piach. Esencja MTB.

Katarzyna Skura (Jakoobcycles BKK Team): Kochany Poland Bike'u! Trasa przefantastyczna, te singielki, te podjazdy, całość usytuowana w przepięknych okolicach, wymagająca i techniczna. Wszystko super!

Wojciech Wróblewski (Puławy): Super trasa wymagająca, ale dającą dużo satysfakcji i pozytywnej energii z jej ukończenia.

LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie został zorganizowany przy współpracy z Urzędem Miasta Legionowo, Areną Legionowo, Powiatem Legionowskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz profesjonalnym sklepem i serwisem RafBike Store.

Peleton Poland Bike pozostaje na Mazowszu. Kolejne kolarskie emocje już w najbliższą niedzielę 6 maja w Radzyminie. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask. Zapraszamy!

 

Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

źródło: polandbike

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie