zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Mannequin Challenge w Legionowie

Data dodania: 24 maja 2018
Wojtek kowalczyk na wózku

W sobotę (16 czerwca) podczas Dni Legionowa zapraszamy na stadion przy Arenie Legionowo i wsparcie akcji społecznej "Tak dla terapii SMA w Polsce".

Cofnij

To już druga edycja akcji społecznej Mannequin Challenge w Legionowie, której inicjatorem w ubiegłym roku był Wojtek Kowalczyk, Legionowianin chory na SMA1. W akcję włączyło się wiele osób, mi.in. Brzoza razem z ADHD grupa filmowa.

Poniżej link z ubiegłorocznej edycji:
https://www.youtube.com/watch?v=gX9Gcd7fUnI

START o godzinie 15:00 podczas Dni Legionowa na płycie Stadionu Miejskiego w Legionowie. Prosimy o ubranie się w jednakowe kolorystycznie stroje klubów/grup.
---------------------------------------
Poniżej linki na temat SMA1:
Strona Główna o nas chorych na SMA i o postępach w leczeniu
https://www.leczymysma.pl/

Film o leczeniu chorych dzieci z SMA
https://youtu.be/TaANJerfLpc

Wojtek przed leczeniem w tv POLSAT o Leku
https://youtu.be/TAeD_Ay4JJQ

Mannequin Challenge - udokumentowany moment
https://www.youtube.com/watch?v=hQ5EUfwwutg

O postępach leczenia w Belgii Wojtka
https://www.youtube.com/watch?v=I60OikmJIBA

O SMA Informacje - SMA to rdzeniowy zanik mięśni
https://drive.google.com/file/d/0B4wCxOzddXxIQ042WTFlTEJ5dzgwQmQ4R29GX3E5anQ2bVhZ/view

Strona Fundacji SMA
https://www.fsma.pl/

Jestem na tak