zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Marsz Nordic Walking do Parku Zdrowia

Data dodania: 12 października 2017
Marsz Nordic Walking do Parku Zdrowia

Seniorze weź ze sobą kijki do Nordic Walking i trenuj pod okiem mistrza świata, 16 pazdziernika godz. 13.00 spotykamy się pod Urzędem Miasta. Prezydent Miasta przekazuje klucze do miasta legionowskim seniorom. Po uroczystości przemarsz trasą Urząd Miasta Legionowo - Park Zdrowia.

I Parada Seniorów w tym AMAZONEK z okazji Dnia Seniora. Zapraszamy wszystkich legionowskich seniorów z kijkami i bez. Skorzystacie z profesjonalnych porad Pana Krzysztofa a po dotarciu na miejsce zapraszamy na kiełbaski z rusztu i super grochówkę. W tym roku postanowiliśmy Dzień Seniora uczcić aktywnie.

Marsz Nordic Walking do Parku ZdrowiaMarsz Nordic Walking do Parku Zdrowia
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie