zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Międzynarodowy Turniej Taneczny "TIME FOR DANCE 2018"

Data dodania: 04 stycznia 2018

W dniach 13 i 14 stycznia 2018 r. w Hali ARENA odbędzie się jedno z największych wydarzeń tanecznych w Polsce i niewątpliwie największe wydarzenie taneczne w Legionowie.

To już V edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca TIME FOR DANCE 2018, którego organizatorami i pomysłodawcami są Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek właściciele Studia Born2Dance.

W ciągu dwóch pięknych zimowych dni do Legionowa zawitają tancerze na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkujących aż po bardzo utytułowanych Mistrzów Polski, Europy i Świata 2017. Przez cały weekend Hala ARENA LEGiIONOWO wypełni się tańcem, energetyczną muzyką, przepięknym oświetleniem i gamą kolorowych kostiumów, co niewątpliwie będzie atrakcją nie tylko dla zawodowych tancerzy i ich instruktorów oraz rodziców, ale również dla przybyłych mieszkańców Legionowa i okolic.

W turnieju weźmie udział kilkadziesiąt klubów z całej Polski m.in z Warszawy, Białegostoku, Otwocka, Kielc, Piaseczna, Poznania, Płocka, Nysy, Olsztyna, Mińska Mazowieckiego, Siedlec, Torunia, Włocławka, Radzymina, Zielonki, Wyszkowa, Częstochowy, Opola, Łodzi, Kłodawy, Bydgoszczy i co najważniejsze duża reprezentacja Legionowa czyli tancerze Studia BORN2DANCE.

Wszystkich chętnych do obejrzenia tanecznych zmagań zapraszamy do HALI ARENA w wybrany dzień. W sobotę zatańczą dla nas tancerze form dyskotekowych a królować będzie dynamiczna, energetyczna muzyka, kolorowe kostiumy i piękne tancerki i przystojni tancerze na zmianę z formami jazzowo-modernowymi z liryczna muzyką w tle, zwiewnymi kostiumami i wysokim poziomem technicznym, co pozwoli naszej publiczności na chwilę refleksji i wyciszenia.

Niedziela natomiast będzie należała do tancerzy ulicznych, streetowa muzyka i groove zgromadzi pasjonatów hip-hopowych klimatów. Bilety dla publiczności można będzie zakupić w dniu imprezy w Kasie wydarzenia w cenie 30 zł dorośli 20 zł dziecko.

Zmagania tancerzy będzie oceniało profesjonalne JURY złożone z zawodowych sędziów Polskiej Federacji Tańca, Polskiego Związku Tańca Freestyle oraz specjalistów amatorskiego ruchu tanecznego w Polsce.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom przepiękne puchary i medale a także dyplomy dla każdego uczestnika zawodów. Na najlepszych czeka również cała gama nagród.

Chcemy aby TIME For DANCE był jedynym turniejem w swoim rodzaju, gdzie najlepsi są należycie wynagradzani, bo zwyczajnie na to zasługują. Nie byłoby to możliwe gdyby nie sponsorzy wydarzenia, którym należą się nie lada podziękowania a są wśród nich: Drukarnia TAMPON DRUK, Ochrona Portos, MS Sport, Aviotex, Anywear, Plusz i Jusz, Aria Development, Hotel Riviera, Zoonemo, Poezja Smaków, Cukiernia Stachurscy, P&K Development, Borowik.

O całość nagłośnienia i oświetlenia zadba firma Level.

Patronat honorowy nad naszymi zawodami objął Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski dzięki, któremu TIME for DANCE może odbyć się w jednym z najpiękniejszych obiektów sportowych w Polsce jakim jest ARENA Legionowo oraz Starostwo Powiatowe, które ufundowało piękne nagrody.

Patronat honorowy objęła również Polska Federacja Tańca, która skupia w swoich strukturach największe i najlepsze kluby taneczne z całej Polski. Wszystkie wydarzenia opisze nasz Patron Medialny Gazeta Powiatowa a obejrzeć całe wydarzenie w internecie będziemy mogli dzięki Firmie RELL.

Organizatorzy gwarantują , że TIME for DANCE to wspaniały sposób na zimowy może mroźny weekend. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Legionowa licznie przybędą aby podziwiać młodych artystów.

Przewidywane rozpoczęcie zawodów to sobota godz. 9.00 oraz niedziela godz. 9.00. Uroczyste Gale ( rundy finałowe ) planowane są w sobotę i niedzielę około godz. 17.00.

Niech Legionowo stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Zapraszamy !!!

źródło: TIME For DANCE

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie