zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Baner - Time for Dance 2020

Międzynarodowy Turniej Taneczny „TIME FOR DANCE 2020”

Data dodania: 08 stycznia 2020

W dniach 10 i 11 stycznia 2020 r w pięknym obiekcie DPD Arena Legionowo odbędzie się Międzynarodowy Turniej Taneczny „Time for Dance 2020”.

Cofnij

Po raz siódmy w gościnnych progach miasta Legionowo organizatorzy turnieju Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek ze Studia Born2Dance zapewnią nam taneczną rozrywkę na najwyższym poziomie. W zimowy styczniowy weekend sala wypełni się po brzegi tancerzami z całego kraju, a mieszkańcy Legionowa oraz goście z całej Polski będą mogli podziwiać najlepszych tancerzy w poszczególnych stylach tanecznych.

Zmagania tancerzy będzie oceniała profesjonalna komisja sędziowska złożona z najwyższej klasy specjalistów tańca nowoczesnego. Podczas zawodów zaprezentują się soliści, duety, tria , mini formacje i formacje z najlepszych polskich szkół tanecznych.

Widzowie będą mogli podziwiać piękne kostiumy i choreografie specjalnie przygotowane na wielkie widowisko taneczne jakim jest corocznie legionowski Turniej Taneczny „Time for Dance 2020” .

W piątek 10 stycznia prezentować się będą tancerze w stylu hip-hop, natomiast w sobotę 11 stycznia na parkiecie będą królowali tancerze dyskotekowi na zmianę z jazzem i modernem. Organizatorzy zapewniają, że poziom prezentacji zachwyci nawet najbardziej wymagającą publiczność. Zarówno w piątek jak i w sobotę zawody rozpoczną się o godz. 9.00.

Punktem kulminacyjnym każdego dnia turnieju będzie Finałowa Gala, która rozpocznie się o godz.17.00.

Bilety dla publiczności można będzie zakupić dniu imprezy w kasie wydarzenia w cenie 30 zł dorośli 20 zł dziecko.