zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Migawki i Gobel Artki w Galerii Sztuki Ratusz

Data dodania: 01 grudnia 2017
Migawki i Gobel Artki w Galerii Sztuki Ratusz

4 grudnia 2017, godz. 18.00
Galeria Sztuki Ratusz, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
Wernisaż wystawy
Grupy Fotograficznej Migawki
i pracowni tkackiej Gobel Artki

Migawki to 21 osób zachwyconych foto-grafią i fotografujących wspólnie już od 10 lat. Fotografujemy wszystko - ludzi, zwierzęta, samochody, budynki, kwiaty, ważki i motyle i wszędzie - na ulicy, w studio, podczas meczu, w lesie, z powietrza czasem pod wodą. Staramy się łapać chwile, które nas zachwycają, śmieszą, smucą - są dla nas ważne i dlatego chcemy je zapisać na fotografiach. Sporo podróżujemy. Nasze ukochane miejsca to Podlasie, dolina Bugu, Puszcza Kampinoska i Wieliszew.
Gobel Artki to pracownia tkacka prowadzona przez Ewę Kamińską w Łajskach. Gobeliny z pracowni mają swój niepowtarzalny klimat, chociaż techniki w których powstają i ich tematyka są bardzo różnorodne, od klasycznych wzorowanych na mistrzach malarstwa po bardzo nowoczesne, których źródłem jest wyobraźnia. Panie z pracowni zdobywają wyróżnienia i nagrody na konkursach tkackich, m. in. na międzynarodowej wystawie "Miniatury tkackie" American Tapestry Alliance.

Wystawa od 2 do 14 grudnia 2017.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie