zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Mikołajkowe zawody pływackie w "Wodnych Piaskach"

Data dodania: 11 grudnia 2018
Mikołajkowe zawody pływackie w

Na Krytej Pływalni "Wodne Piaski", przeprowadzone zostały Mikołajkowe Zawody Pływackie. Organizatorami zawodów byli Urząd Miasta Legionowo, KZB Legionowo i klub pływacki UKS „Delfin" Legionowo. Zawody, które odbyły się w niedzielę (09.12) zostały wcześniej zapowiedziane przez Świętego Mikołaja, który specjalnie z tej okazji wygospodarował trochę czasu aby spotkać się z dziećmi i obdarować wspaniałych gości oraz zawodników prezentami.

W zawodach uczestniczyło 65 zawodników. Dzieci brały udział w następujących przedziałach wiekowych: konkurencje indywidualne odbywały się w trzech kategoriach wiekowych (5 – 6 lat ,7 -8 lat i 9-10lat).Do pokonania zawodnicy mieli 25m  stylem dowolnym, można było korzystać z desek  i „makaronów”. Dla większości zawodników startujących były to ich pierwsze zawody. Zmaganiom zawodników bacznie przyglądał się najprawdziwszy Święty Mikołaj.

– Jestem pod wrażeniem umiejętności zawodników. W nagrodę wszyscy dostaną prezenty – zapewniał Święty Mikołaj, życząc wszystkim niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie wręczono puchary i medale dla najlepszych. Warto dodać, że każdy z uczestników dostał mały upominek. 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie