zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP
Cofnij

Mikołajkowe zawody w pływaniu

Data dodania: 21 listopada 2018
09 grudnia 2018
Basen "Wodne Piaski"
Godzina: 10:00
Mikołajkowe zawody w pływaniu

Klub Sportowy Delfin i Urząd Miasta Legionowo serdecznie zapraszają dzieci wieku 5-10 lat do udziału w Mikołajkowych Zawodach w Pływaniu, które odbędą się 9 grudnia o godz.: 10:00 na basenie "Wodne Pisaki" na Osiedlu Piaski.

Zapisy na adres: arena@um.legionowo.pl do 7 grudnia do godz. 16:00.
Regulamin dostępny na stronie www.arenalegionowo.pl

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie