zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Miss Wheelchair World 2017

Data dodania: 06 października 2017

Już w najbliższą sobotę (7.10) po raz pierwszy w historii odbędą się wybory Miss Wheelchair World 2017. Wśród 24 kobiet jest również Polka. Poznaj kandydatki na najpiękniejszą na świecie kobietę poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego i zagłosuj na Miss Popularności.

Wybory Miss Wheelchair World 2017, jak opowiadają organizatorzy konkursu, to znacznie więcej niż tylko konkurs piękności. To okazja do integracji środowiska osób z niepełnosprawnościami i ważny krok na drodze do zmiany postrzegania takich osób w społeczeństwie. Uczestniczki wyborów Miss Wheelchair World 2017 udowadniają, że wózek nie musi być ograniczeniem nie do pokonania, a każda kobieta ma prawo realizować swoje marzenia.

– Warszawa wpisane ma w swoje DNA wartości równościowe: otwartości, życzliwości, przyjaźń. Aktywni mieszkańcy, życzliwe miejsce, otwarta metropolia – taka wizja Warszawy wypracowana została przy udziale mieszkańców, ekspertów oraz urzędników w ramach prac nad aktualizacją strategii rozwoju Warszawy do 2030 roku. Naszym celem jest Warszawa otwarta na każdego człowieka, jego kompetencje, wiedzę i indywidualizm – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy i dodaje – Cieszę się, że taką Warszawę pokażemy tym wspaniałym kobietom, które zdecydowały się wziąć udział w konkursie Miss Wheelchair World 2017. To będzie dla nas wszystkich wspaniałe, wielokulturowe doświadczenie. Zaś dla finalistek niepowtarzalna przygoda. Zapraszam serdecznie do udziału w Finałowej Gali, która odbędzie się już w sobotę, 7 października.

Prócz Miss Popularności podczas konkursu zostanie wybrana Miss Foto, Miss Aktywności, Miss Uśmiechu, Miss Indywidualności, Miss Wdzięku, Miss Życzliwości i Miss Lifestyle Designers. Aby obejrzeć kandydatki i oddać głos na jedną z nich wystarczy wejść na stronę https://goo.gl/kfH5xh i kliknąć pod wybranym zdjęciem. Głosowanie potrwa do piątku, 6 października do godziny 23.59.

Więcej informacji na temat organizacji wyborów oraz rezerwacji biletów na stronie http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/miss-wheelchair-world-2017-odliczamy-godziny-do-fina-u (rezerwacja bezpłatnych biletów: http://misswheelchairworld.com/pl/15,bilety.html)

Strona internetowa konkursu: http://misswheelchairworld.com/

/źródło: um.warszawa.pl/

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie