zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Muzyczny Rajd po Legionowie

Data dodania: 12 czerwca 2020
Grafika promująca Muzyczny Rajd

Od 13 czerwca rusza nowy projekt pod nazwą "Muzyczny Rajd". To nowa formuła koncertów dla mieszkańców miasta, funkcjonująca w nowej rzeczywistości, gdzie bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze. Tym razem muzyka dosłownie sama przyjedzie do słuchaczy.

Cofnij

Będzie to cykl czterech godzinnych koncertów, które odbywać się będą kolejno 13, 20 i 27 czerwca oraz 4 lipca. Sobotnie popołudnia spędzimy przy polskiej i zagranicznej muzyce rockowo-rozrywkowej.

- Stawiamy na lokalnych artystów i mamy nadzieję, że trafimy w gusta mieszkańców Legionowa - mówi z-ca Prezydenta Miasta Legionowo Piotr ZadrożnyBrak możliwości organizacji imprez masowych oraz oszczędności zdeterminowały nas do szukania innej formuły dotarcia z kulturą do odbiorcy. - dodaje.

Muzyka na żywo będzie wędrować między blokami po wcześniej wyznaczonych trasach. W sobotę 13 czerwca od godziny 18:00 będzie można usłyszeć znane przeboje na legionowskim Rynku, Placu Kościuszki i na Osiedlu Batorego. Tydzień później trasa koncertu przebiegać będzie przy ulicy Królowej Jadwigi do Parku Zdrowia, a 27 czerwca zaplanowana jest w rejonie Ronda Husarskiego, na tyłach Faktorii i na Skwerze Ks. J. Popiełuszki. Na początku lipca Muzyczny Rajd zatrzyma się na Rondzie Przystanek, na Osiedlu Młodych i w Parku im. Kościuszkowców. Szczegóły na plakacie.

Jeśli ta formuła koncertów się spodoba, a muzyka na żywo poruszy legionowian, być może projekt zostanie przedłużony na kolejny miesiąc. Liczymy na Państwa opinie.

Muzyczny Rajd po Legionowie:

Plakat promujący Muzyczny Rajd